Het is inmiddels traditie: de kookworkshop in het Ondernemerscafé in Zutphen. Op donderdag 27 oktober is het weer zo ver: onder leiding van kok Pierre Dekker bereiden ondernemers uit Zutphen en omstreken samen hun maaltijd bij Fort Bronsbergen. Aanmelden hiervoor kan bij info@zutphenspersbureau.nl.

Mark Schiphorst (Fort Bronsbergen) en Fiona de Heus (Zutphens Persbureau) – beiden lid van Bedrijvenkring Zutphen – zorgen elke maand voor een ander thema in het Ondernemerscafé. Afgelopen maand was dat effectief netwerken, waarbij de ondernemers door middel van simpele opdrachten gestimuleerd werden om met de aanwezigen in gesprek te gaan.

De kookworkshop is elk jaar gewild. Pierre Dekker bereidt de avond altijd zorgvuldig voor, zodat de ondernemers –ook zij die niet zo handig in de keuken zijn – in staat zijn om lekkere gerechten op tafel te zetten.

De kosten voor deelname zijn 25 euro per persoon (excl. drankjes). Het Ondernemerscafé is vanaf 18.00 uur bij Fort Bronsbergen, Bronsbergen 25 in Zutphen. Parkeren kan gratis voor de deur. In verband met de voorbereiding is aanmelden deze maand noodzakelijk. Dit kan tot en met woensdag 26 oktober.

Zie ook het event op Facebook.

(foto Patrick van Gemert/Zutphens Persbureau)