31 mei Webinar zakendoen met Duitsland

door | mei 21, 2021 | Agenda

Op 31 mei organiseren de Grenzhoppers Business School en het Internationaal Netwerkbureau in samenwerking met STRICK Rechtsanwälte & Steuerberater een online seminar: “Succesvol zakendoen in Duitsland in coronatijdens – Hoe vermeid ik juridische en fiscale valkuilen?

Duitsland is een geweldig land om zaken in te doen. De Duitse economie is de grootste van Europa, de ondernemers zijn professioneel en staan over het algemeen positief tegenover samenwerking. Maar wat niet iedereen weet, is dat “zakelijk Duitsland” er vele gewoonten en tradities op nahoudt en dat de wet & regelgeving wel eens van “Bundesland tot Bundesland” verschillend kan zijn. Duitse zakenpartners zijn over het algemeen veeleisend wat producten, kwaliteit, levertijd en prijzen betreft. Hier spelen de juridische en fiscale aspecten een grote rol.

Een goede voorbereiding verhoogt je kans dus om succesvol zaken te kunnen doen. Maar wat betekent dit nou concreet en hoe kom ik in contact met mijn potentiële zakenpartner c.q. klant?

Meer informatie:

Aanmelden: https://grenzhoppers.eu/activiteit/online-seminar-succesvol-zakendoen-in-duitsland-in-coronatijdens-hoe-vermeid-ik-juridische-en-fiscale-valkuilen-door-strick-rechtsanwalte-und-steuerberater-het-internationaal-netwerkbureau-en/
Kosten: gratis
Datum: 31 mei 2021
Tijd: 14:00 – 15:00 (15:30)
Presentator: Alexander Crämer, STRICK Rechtsanwälte und Steuerberater
Moderator: Simon Boeing- Messing, het Internationaal Netwerkbureau
Organisator: de Grenzhoppers Business School.