Wethouder De Lange geeft startsein voor
verkoop dertien hectare bedrijventerrein Revelhorst 4

Wethouder Rik de Lange krijgt uitleg over het bedienen van de graafmachine voor de officiële handeling bij Revelhorst 4.De verkoop van Revelhorst 4 is gestart; dertien hectare nieuw bedrijventerrein in Zutphen, met de ontsluiting aan de Loohorst. Wethouder Rik de Lange gaf vrijdag 9 december het startsein door met een grote graafmachine de eerste grond te graven om het terrein bouwrijp te maken.

Ondanks de regen noemde Henk Bijl, directeur van Roosdom Tijhuis Planontwikkeling, dit een zonnig moment. Roosdom Tijhuis Rijssen vormt samen met Timmerhuis Projecten Vriezenveen, een vof voor dit project. De bestemmingsplannen zijn helemaal rond, het stratenplan is klaar en nu is gestart met het bouwrijp maken van de grond. Deze werkzaamheden zullen naar verwachting drie maanden duren en dan zou de bouw kunnen beginnen. Op dit moment lopen al gesprekken met enkele gegadigden.

De kavels zijn flexibel in te delen. “We zijn uitgegaan van de veranderde markt”, sprak Bijl. “We willen maatwerk leveren richting de ondernemers die zich hier willen vestigen.” Het bedrijventerrein heeft de categorie 1 t/m 3.2, wat inhoudt dat hier zich kantoren en lichte industrie mag vestigen.

Revelhorst 4 omvat circa één kwart van het totale bedrijventerrein, dat hiermee een oppervlakte van bijna vijftig hectare heeft. Het terrein ligt ten zuiden van Zutphen, tussen de provinciale wegen N314 en N348. De verkoop verloopt via ten Hag bedrijfsmakelaars, 0575-516361. Zie ook www.revelhorst4.nl.
(foto Patrick van Gemert / Zutphens Persbureau)